Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Dünya çapında bir boya fırçası üreticisi olabilmek için çalışanların desteği ve müşterilerimizin işbirliği ile sürekli iyileştirme anlayışına dayanmış, kuruluş ilkelerinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayan bir kuruluş olmak.  

VİZYONUMUZ

İnşaat sektörüne yönelik olarak her çeşit boya fırçası üretimi gerçekleştirirken günün son teknolojisinden yararlanmak, uygun nitelikte personel ile çalışmak ve bu personelin eğitimlerine önem vermek,entegre bir üretim tesisi ile dünyanın en büyük firmaları arasında yerini alarak yurt içi ve yurt dışı Pazar payını,dünyanın ilk beş fırça üreticisi arasına yerleştirmek.

POLİTİKAMIZ 

  • Sektördeki   deneyimlerini kullanarak müşterilerin gereksinimlerini istenilen doğrultuda ve hızlı bir şekilde karşılamak.
  • Çalışanlarımızın yaşam kalitesine karşı sağduyulu olmak ve iş verimliliği için eğitimlerine önem vermek.
  • Devlete karşı sorumluluğu, her zaman birinci sırada olduğu bilinci ile eksiksiz yerine getirmek.
  • En uygun ürünün en güçlü tedarikçiden temin edilebileceği bilinci ile karşılıklı olarak birbirini destekleyen bir tedarikçi ilişkisi kurmak.
  • Tüm etkinliklerimiz de çevreye karşı duyarlı olarak, çalışanlarının sağlık ve iş güvenliğini ön planda tutarak toplum tarafından saygın bir kuruluş olarak tanınmayı en güçlü teminat mektubu kabul etmek ve böylece tüm etkinliklerde ekolojik  dengeyi ön planda tutmak.
  • Tüm yatırımlarımız da teknolojik gelişmeleri izleyerek ürün kalitesini sürekli yükseltmek için gerekli tasarım ve geliştirme etkinliklerine önem vermek.
  • Çalışanlara, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve diğer üçüncü taraflara karşı dürüst,açık,ve tutarlı bir ortak anlayış ile insana saygıyı, çevreye duyarlılığı ve müşteriye güveni sağlayarak BİRLEŞİK FIRÇA ’yı yarınlara taşıyan en önemli unsurun, sürekli iyileştirme yönündeki kararlılığını, üst yönetim ile birlikte tüm çalışanlarca sürekli ve kalıcı kılmak.