Hakkımızda

1958 yılında kurulan BİRLEŞİK FIRÇA; Türkiye’nin lider fırça üreticisi olup; “BOYA FIRÇALARI ve BOYA AKSESUARLARI” konusunda uzmanlaşmıştır.

mektup-724x1024Tescilli “STARGİL” markası ile her türlü boya fırçası üretimi yapan kuruluşumuz; 60 senedir faaliyetlerini İstanbul/Avcılar’da 6.600 metrekare kapalı alanda; yaklaşık 130 kişilik deneyimli kadrosuyla sürdürmektedir.

Senelik kapasitemiz olan 12.500.000 adet fırçanın üretimi; tam entegre tesislerimizde A’dan Z’ye kendi bünyemizde tamamlanmaktadır. Firmamız, en kaliteli hammaddeleri titizlikle seçmesinin yanı sıra; sap, teneke, harmanlı kıl gibi yarı mamullerini de en gelişmiş teknoloji ile kendi üretir. Kalite hedeflerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş firmamız; bu ilkesini ve üstün kalite anlayışını ISO 9001 kalite belgesi ile tescillemiştir.

BİRLEŞİK FIRÇA; bugün inşaat ve yapı sektöründe dünyanın önde gelen yapı-market zincirleri, toptancıları ve dağıtım ağlarının birinci tedarikçisi konumundadır. Firmamız; kapasitesinin %80’ini başta Avrupa Topluluğu ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ülkeleri olmak üzere 6 kıtada 57’yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir.

Yarım yüzyıldan fazla bir sürede oluşan deneyim ve teknolojinin mükemmel sentezi bugün BİRLEŞİK FIRÇA’yı Avrupa’nın lider fırça üreticisi pozisyonuna getirmiştir. Modern vizyonu ve yenilikleri takipteki başarısı ile firmamız, kaliteden ödün vermeksizin her gün kendini yenilemeyi hedefler. BİRLEŞİK FIRÇA, ülkemizi tüm dünya ülkelerinde gerek fuarlarda, gerek kongrelerde başarıyla temsil etmiştir.

Türkiye’nin fırça üretimindeki haklı gururunu uluslararası platformda tüm dünyaya taşıyan BİRLEŞİK FIRÇA’nın en temel yapı taşları olan siz değerli müşterilerimize; tüm ekibimiz adına teşekkür eder, sizlerle olan çalışmalarımızın her gün artarak devam etmesini dileriz.